BettingStar to wielka Liga Typerów oferująca typy bukmacherskie
Polska - Kolumbia, czyli jak wyglądają nasze szanse w tym meczu?
Wielka liga typerów. Konkurs typerów z wysokimi nagrodami co miesiąc. Profesjonalne typy i zakłady bukmacherskie. Jeśli interesują Cię profesjonalne typy lub bukmacherzy to zapraszamy na naszą stronę.

Już lada moment czeka nas mecz Polska - Kolumbia. Jakie szanse mają w nim Biało-Czerwoni?

2018-06-18 14:46

Zapowiedź meczu Polska   KolumbiaJuż tylko kilka dni dzieli nas od starcia z Kolumbijczykami. Los Cafeteros na poprzednich Mistrzostwach Świata w Brazylii rozegrali bardzo dobry turniej. Teraz wspierani Radamelem Falcao (wtedy nie mógł zagrać z powodu urazu) chcą osiągnąć jeszcze więcej. Niestety, jeśli im się uda, to po części będzie to naszym kosztem. Mecz z Kolumbią zbliża się wielkimi krokami, a my mamy coraz większe obawy dotyczące tej konfrontacji. Jak na dzień dzisiejszy wyglądają nasze szanse w tym niedzielnym spotkaniu? Oto zapowiedź potyczki z Plantatorami Kawy.

Największą gwiazdą meczu Polska   Kolumbia będzie FalcaoChyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kolosalne znaczenie dla losów tego spotkania ma to, jak poradzimy sobie z siłą ofensywną rywali z Ameryki Południowej. Kolumbijczycy w bardzo silnej grupie kwalifikacyjnej zajęli 4. miejsce. Piłkarze z Ameryki Południowej zgromadzili 27 punktów. Warto podkreślić, że na swoim kontynencie muszą zaś rywalizować z Brazylijczykami, Urusami czy Argentyńczykami... Wynik jest zatem naprawdę bardzo dobry. Trudno to w ogóle porównywać do takich rywali, jak Dania, Rumunia czy Czarnogóra. Dodatkowo podopieczni Jose Nestora Pekermana mają naprawdę bardzo mocny skład z Jamesem Rodriguezem i Radamelem Falcao na czele. Ta dwójka wspierana między innymi przez Juana Cuadrado będzie prawdopodobnie siała gigantyczne spustoszenie w szeregach naszej defensywy.

Słabym punktem Polski w meczu będzie PazdanNa co dzień Michał Pazdan musi walczyć z takimi rywalami, jak Bartosz Śpiączka czy Maciej Korzym itd. Tutaj potencjał rywali jest nieporównywalnie większy. Obawiamy się także o dyspozycję Jana Bednarka, który zaczął występować w klubie zaledwie kilka tygodni temu. Dodatkowo cała defensywa nie jest ze sobą zgrana, a w kuluarach mówi się, że system z 3 defensorów nie do końca odpowiada kadrowiczom. W przeciętnej formie znajdują się też defensywni pomocnicy, czyli Grzegorz Krychowiak oraz Karol Linetty. Jacek Góralski ma w sobie nieograniczone pokłady ambicji, ale to chyba zbyt mało, żeby sprostać wymaganiom Mundialu.

Lewandowski to gwiazda meczu Polska   KolumbiaOptymizm możemy opierać tylko na sile ofensywnej naszej drużyny. Robert Lewandowski wspierany przez Kamila Grosickiego, Piotra Zielińskiego czy Jakuba Błaszczykowskiego to ciekawe zestawienie, które powinno zagwarantować kilka goli na turnieju. Obawiamy się jednak, że ofensywa nie będzie w stanie w całości „przykryć” błędów linii obronnej. Portal betsite.pl typuje mecz Polska - Kolumbia i daje rywalom z Ameryki Południowej 46% szans na zwycięstwo. Naszym tylko 26%. Niestety, są to wskazania naprawdę bardzo miarodajne. Nic więc dziwnego, że przed meczem Polska - Kolumbia nie mamy zbyt dobrych przeczuć.